Podopieczni Przedszkola i Żłobka Bocianowo w Żukowie wzięli udział w przygotowanym specjalnie dla nich Święcie Niepodległości.
Jedną z atrakcji dla dzieciaków była wojskowa grochówka z kuchni polowej. Kuchnia polowa w otoczeniu dwóch “gazików” GAZ 69 dobrze oddała klimat wojskowy. Apetyt po “poligonie” dla dzieciaków jak widać na zdjęciach dopisał.

Kategorie: Gdzie byliśmy

Powiązane Posty

Gdzie byliśmy

Obchody Dnia Niepodległości w Wejherowie i grochówka jako poczęstunek

Atrakcje z okazji Dnia Niepodległości 11 Listopada 2017  w Wejherowie to m.in. Marsz niepodległościowy Nordic Walking, Msza św. za Ojczyznę, pamiątkowe zdjęcie, Biało czerwona parad niepodległościowa do Parku Miejskiego.

Gdzie byliśmy

Peter Grochówka na polu golfowym – Turniej Urodzinowy – 15 lat Sierra Golf Resort

Kolejna wyprawa, tym razem na ekskluzywne pole golfowe Sierra Golf w Pętkowicach. Akademia 9 dołków Sierra Golf Resort  a my jako dodatkowa atrakcja dla uczestników. Pogoda nie zawiodła było zimno i deszczowo, a na to Czytaj więcej…

Gdzie byliśmy

Grochówka dla 1,5 tys uczestników Biegu Arasmusa.

Kiełpino jet rozwijającą się miejscowością w gminie Kartuzy, w województwie Pomorskim. W samym sercu Kaszub postanowiono podjąć się wyzwania organizacji biegu o zasięgu ogólnopolskim, Pierwsza edycja odbyła się 24 września 2016 r. i okazała się Czytaj więcej…