Kolejna wyprawa, tym razem na ekskluzywne pole golfowe Sierra Golf w Pętkowicach. Akademia 9 dołków Sierra Golf Resort  a my jako dodatkowa atrakcja dla uczestników. Pogoda nie zawiodła było zimno i deszczowo, a na to najlepsza jest gorąca grochówka z wojskowej kuchni polowej.

Kompleks Sierra Golf to światowej klasy obiekt sportowy jakim jest 82-hektarowe pole golfowe wraz z luksusowym Domem Klubowym.

Kategorie: Gdzie byliśmy

Powiązane Posty

Gdzie byliśmy

Przedszkolaki jedzą wojskową grochówkę z okazji Święta Niepodległości

Podopieczni Przedszkola i Żłobka Bocianowo w Żukowie wzięli udział w przygotowanym specjalnie dla nich Święcie Niepodległości. Jedną z atrakcji dla dzieciaków była wojskowa grochówka z kuchni polowej. Kuchnia polowa w otoczeniu dwóch “gazików” GAZ 69 Czytaj więcej…

Gdzie byliśmy

Obchody Dnia Niepodległości w Wejherowie i grochówka jako poczęstunek

Atrakcje z okazji Dnia Niepodległości 11 Listopada 2017  w Wejherowie to m.in. Marsz niepodległościowy Nordic Walking, Msza św. za Ojczyznę, pamiątkowe zdjęcie, Biało czerwona parad niepodległościowa do Parku Miejskiego.

Gdzie byliśmy

Grochówka dla 1,5 tys uczestników Biegu Arasmusa.

Kiełpino jet rozwijającą się miejscowością w gminie Kartuzy, w województwie Pomorskim. W samym sercu Kaszub postanowiono podjąć się wyzwania organizacji biegu o zasięgu ogólnopolskim, Pierwsza edycja odbyła się 24 września 2016 r. i okazała się Czytaj więcej…